Kouzelná Almara a In Time navazují spolupráci

Logistická společnost a e-commerce projekt budou spolupracovat na novém distribučním kanálu prostřednictvím sítě výdejních míst InPost.

Kouzelná Almara a In Time navazují spolupráciSpolečnost In Time a projekt Kouzelná Almara zahájily spolupráci na síti InPost, která nabídne automatizovaná výdejní místa pro zboží a zásilky z e-shopů.

Cílem spolupráce je možnost nabídnout služby na síti s celorepublikovým pokrytím. Ta se v současnosti nachází v pokročilé fázi budování; projekt v tiskové zprávě uvedl, že do konce září bude v provozu 60 výdejních míst ve většině krajských měst a do Vánoc se má počet InPost terminálů zvýšit až na 100.

Sjednocení aktivit nám pomůže lépe a rychleji implementovat službu do českých e-shopů, protože nabídneme desítky výdejních míst a logistiku, která působí po celé ČR. Díky spolupráci s In Time můžeme nově nabídnout tuto službu i mimo Prahu, na což čekalo velké množství našich zákazníků,“ uvedl v tiskové zprávě David Pečenka, ředitel projektu Kouzelná Almara.

Budoucí plány spolupracujících subjektů zahrnují další rozšíření služeb a nabídky. Plánuje se například zapojení tuzemské sítě InPost do té mezinárodní, což umožní v rámci služby posílat zakázky do zahraničí. Síť navíc zahrne i e-shopy, které službu Kouzelná Almara dosud nenabízí.

Na základě speciální adresy bude zboží doručeno do schránky na podobném principu jako P.O.Boxy. Tato služba  je v zahraničí velmi oblíbená. Můžete se s ní setkat například pod názvy myByBox či Buffer Box,“ vysvětlil David Pečenka.

Zdroj: Kouzelná Almara
Úvodní foto: Kouzelná almara

Komentáře