Konkurence: Webcom a Navertica byly jmenovány do President’s Clubu Microsoft Dynamics

Microsoft ocenil své české partnery, společnosti Webcom a Navertica, za kvalitní a inovativní přístup k zákazníkům.

Konkurence: Webcom a Navertica byly jmenovány do President’s Clubu Microsoft DynamicsSpolečnost Microsoft jmenovala své partnery, firmy Webcom a Navertica, členy skupiny 2013 President’s Club for Microsoft Dynamics.

Toto ocenění, udělované partnerům společnosti Microsoft po celém světě, je výsledkem kvalitně odváděné práce při poskytování péče o zákazníky, vynikajících obchodních výsledků a navrhování inovativních a přínosných řešení,“ uvedl Microsoft v oznámení.

Do President’s Clubu společnost jmenuje pouze 5 % nejlepších partnerů v dané oblasti. Webcom i Navertica jej získaly v posledních letech hned několikrát.

 „(Členství v Microsoft Dynamics President’s Club) Je pro nás potvrzením správně nastavených směrů vývoje jednotlivých procesů od obchodu až po služby implementace a podpory. V následujícím období se chceme více zaměřit na udržení kvality dodávaných služeb, prohloubení komfortních služeb oddělení podpory pro naše zákazníky a pokusit se obhájit toto ocenění i v následujícím roce,“ dodal ve zprávě pro média Martin Ingr, výkonný ředitel a prokurista společnosti Navertica.

Pavel Vaněk, obchodní ředitel a člen představenstva Webcom, pak dodal: „Ocenění si velmi vážíme a jsme rádi, že se nám daří získávat ho opakovaně, čímž se potvrzuje, že naše společnost patří k nejlepším partnerům Microsoft Dynamics nejen v Čechách, ale rozsahem a kvalitou služeb dosahuje úrovně partnerů z celého světa.“ 

Zdroj: Microsoft

Úvodní foto: Microsoft

Komentáře