Konkurence: V Praze otevřel prodejnu nový Apple Authorized Reseller

Od 1. 11. působí v Praze na Národní třídě nový Apple Authorized Reseller - iBee Store. Slibuje o trochu jiný zážitek z nakupování než konkurenční prodejny.

Konkurence: V Praze otevřel prodejnu nový Apple Authorized ReselleriBee Store začne hned v den svého otevření prodávat i novinky společnosti Apple – iPad Air a iPhone 5S.

Za obdhodem stojí prostřednictvím Golsky Group (a CGA Invest Group) stojí také Jiří Carba, zakladatel slevového serveru Zapakatel.cz.

Jako zákazníkovi mi pražských Apple Premium Reseler obchodech vždy něco chybělo, a proto jsem se s pár kamarády rozhodl otevřít obchod, který bude prostě trochu jiný. Obchod, kam prostě budou chodit fanoušci, jako jsem já, kde si sednou k počítači, dají si zdarma kávu a promluví s lidmi, co produkty od Applu milují stejně jako oni,“ uvedl v oznámení Luboš Golský, zakladatel iBee Store.

Podle Golského nebudou prodejci v obchodě zákazníky „za každou cenu nutit, aby si něco koupili.“

Mohou si u nás sednout na školení a naučit se něco nového, poradíme jim s rozbitým iPhonem, nainstalujeme Windows na jejich Mac, prostě cokoli,“ dodal Golský.

iBee Store je umísten v Praze na ulici Národní 1022/77. Spolu s prodejnou se spouští web www.ibee.cz, Apple reseller komunikuje také přes Facebook.

Zdroj: iBee Store

Úvodní foto: iBee Store

Komentáře