Konkurence: Samsung otevře další prodejnu v Praze

Samsung se chystá otevřít devátou značkovou prodejnu v ČR. Tentokrát v pražské Palladiu.

Konkurence: Samsung otevře další prodejnu v PrazeSpolečnost Samsung ve spolupráci s partnery slavnostně otevře novou značkovou prodejnu Samsung Experience Shop.

Provozovatelem prodejny v nákupním centru Palladium bude společnost HP Tronic – prodejny elektro.

Nový obchod budou moci zákazníci poprvé navštívit ve čtvrtek 31. října od 12.00 v pražském nákupním centru Palladium.

Na ploše 219 m2 nabídne kromě klasické prodejny a prezentace technologických novinek i nové služby jako Experience Zone nebo Samsung Smart Service. Tento měsíc jde již o třetí nově otevřenou prodejnu v republice.

Samsung Experience Shop nabídne produkty z kategorie mobilních telefonů, tabletů včetně příslušenství. Nebudou chybět ani poslední modely televizorů, audio-video zařízení a notebooků.

Dvě nové služby a základní servis

V Experience Zone zákaznikům personál pomůže s výběrem správného produktu. V rámci Samsung Smart Service si zase zákazníci budou moci nechat provést například aktualizaci softwaru svého telefonu nebo importovat obsah ze svého staršího přístroje Galaxy do nového modelu.

Personál prodejny bude v případě Palladia posílený i o zástupce servisního týmu Samsung. Návštěvníci tak budou moci požádat o jednoduchou opravu mobilního zařízení přímo na místě či konzultovat složitější údržbu.

Zdroj: Samsung

Úvodní foto: © jura - Fotolia.com

Komentáře