Konkurence: Samsung otevírá značkové prodejny v Praze a Olomouci

Společnost Samsung otevře dvě nové prodejny v Praze a Olomouci. Slavnostní zahájení provozu obou obchodů bylo ohlášeno na 18. října.

Konkurence: Samsung otevírá značkové prodejny v Praze a OlomouciSpolečnost Samsung oznámila blížící se otevření dvou značkových prodejen v ČR. První nový obchod se bude nacházet v pražském OC Nový Smíchov a druhý v olomoucké Galerii Šantovka. Slavnostní zahájení prodeje proběhne v pátek 18. října.

V obou prodejnách budou k této příležitosti připraveny speciální akce. Olomoucká prodejna bude navíc nabízet novou službu Samsung Smart Service.

Praha

Prodejna Samsung v pražském Obchodním centru Nový Smíchov bude slavnostně otevřena 18. 10. ve 14:00 hodin. Obchod bude nabízet produkty Samsung z kategorií telefonů a tabletů společně s jejich příslušenstvím, a také notebooky.

Provozovatelem prodejny v OC Smíchov bude společnost Setos.

Olomouc

Obchod Samsung v Olomouci budou moci zákazníci poprvé navštívit 18. 10. v 9:00 u příležitosti otevření nového obchodního centra Galerie Šantovka. Prodejna bude nabízet celé portfolio výrobků Samsung, tedy audio-video, mobilní telefony a tablety, počítače a tiskárny, fotoaparáty a příslušenství.

V obchodě bude k dispozici i nová služba Samsung Smart Service, v rámci níž lze například provést aktualizaci softwaru telefonu nebo importovat obsah staršího přístroje řady Galaxy do nového.

Prodejnu Samsung v Galerii Šantovka bude provozovat společnost HP Tronic – prodejny elektro.

Zdroj: Samsung

Úvodní foto: © .shock - Fotolia.com

Komentáře