Konkurence: Nový web originalnitonery.cz chce oslovit nejširší nabídkou originálního spotřebáku

Spoluzakladatelé společnosti Teko Technology, výrobce a distributora tonerů, spustili nový e-shop OriginalniTonery.cz. Nabídnout má přes přes 8 tisíc originálních tonerů a cartridgí do tiskáren.

Konkurence: Nový web originalnitonery.cz chce oslovit nejširší nabídkou originálního spotřebákuE-shop OriginalniTonery.cz chce oslovit podrobným vyhledáváním tonerů a inkoustových cartridgí do všech prodávaných tiskáren.

Internetový obchod se zaměřuje výhradně na originální spotřební materiál. „Prodej originálních tonerů zaručuje firmám či SOHO zákazníkům nejen kvalitní a hlavně bezproblémový tisk oproti některým typům repasovaných a znovudoplněných tonerů, ale i ekologický provoz, ale rovněž garanci nezávadnosti produktu,“ uvedla společnost v oznámení.

Provozovatelem e-shopu je společnost interNETmania, jejímiž společníky jsou Radomír Onger a Roman Novotný – zakladatelé firmy Teko Technology, která vyrábí a distribuuje alternativní spotřební materiál.

V nabídce webu OriginalniTonery.cz zákazníci naleznou značky HP, Canon, Epson, Brother či Samsung, ale i méně známé značky, jako je Copygraph, Dell, Develop, Fullmark, IBM, Imation, Konica Minolta, Kurz, Kyocera Mita, Laniex, Lexmark, Nashua, NRG, Océ, Olivetti, Oki, Olympia, Panasonic, Philips, Primera, Ricoh, Riso, Sharp, Tally, Tally Genicom, TEKO, Toshiba, Triumph Adler nebo Utax.

Všechny nabízené originální tonery má mít e-shop skladem a tudíž ihned k odeslání.


Zdroj: Teko Technology, justice.cz

Úvodní foto: originalnitonery.cz

Komentáře