Konkurence: Kapsch BusinessCom se stal Gold partnerem Citrix

Firma Kapsch BusinessCom dosáhla certifikace Citrix Solution Advisor Gold. Hodlá nyní nabízet virtualizační služby založené na technologiích společnosti Citrix.

Konkurence: Kapsch BusinessCom se stal Gold partnerem CitrixDodavatel komunikačních a podnikových řešení Kapsch BusinessCom oznámil, že v partnerství se společností Citrix splnil všechny podmínky pro dosažení úrovně Citrix Solution Advisor Gold.

Kapsch BusinessCom nyní hodlá rozšířit portfolio nabízených služeb v oblasti informačních technologií o virtualizaci aplikací, desktopů nebo serverů za využití technologií společnosti Citrix.

Kapsch má již dnes mnoho zákazníků, kteří Citrix řešení provozují a dosažení této certifikace je tedy dalším logickým krokem k rozšíření poskytovaných služeb nejen pro stávající zákazníky,“ uvedl ve zprávě pro média Robert Urbaník ze společnosti Kapsch BusinesCom.

Společnost Citrix je globálním strategickým partnerem celé skupiny Kapsch, proto i její česká dceřiná společnost plánuje v budoucnu tuto spolupráci prohlubovat,“ uvedla firma Kapsch BusinessCom ve zprávě pro média.

Zdroj: Kapsch BusinessCom

Úvodní foto: Kapsch, Citrix

Komentáře