Konkurence: Electro World získal ocenění Superbrands 2013

Řetězec Electro World se spotřební elektronikou získal od Brand Council Czech Superbrands cenu Superbrands pro rok 2013. Má patřit mezi nejlepší značky na trhuSuperbrands, který je celosvětově fungujícím programem hodnocení značek, ocenil v České republice Electro World. Hodnocení a nominace značek na ceny Superbrands probíhá na základě identických kritérií, dnes již v 88 zemích světa včetně České republiky.

Velice si tohoto ocenění vážíme. Potvrzuje se nám fakt, že je naše strategie správná, proto v ní budeme pokračovat. I nadále budeme nabízet nejširší sortiment zboží za přiměřené ceny včetně kompletního portfolia služeb, investovat do prodejen a vzdělávat naše zaměstnance,“ uvedl v oznámení Ján Gažovský, ředitel Electro Worldu v České republice a na Slovensku.

„Titul Superbrands je udělován nejlepším značkám na trhu. Tyto úspěšné značky jsou poté pozvány do programu Superbrands, který pomáhá posílit a upevnit jejich popularitu díky kolektivním kampaním, průzkumům a publikacím,“ dodal Roman Sovják, ředitel programu Czech Superbrands.

Zdroj: Electro WorldKomentáře