Konkurence: E-shop Kasa.cz spustil novou mobilní verzi svého webu

E-shop Kasa.cz spustil novou verzi svého webu optimalizovanou pro dotykové ovládání na displejích chytrých mobilů a tabletů. Jaké funkce a služby nový mobilní web Kasa.cz nabízí?

Konkurence: E-shop Kasa.cz spustil novou mobilní verzi svého webum.kasa.czInternetový obchod Kasa.cz spustil novou verzi svého webu určenou pro chytré mobily a tablety optimalizovanou pro dotykové ovládání, která je dostupná na adrese http://m.kasa.cz. Přizpůsobí se prý displeji libovolného chytrého mobilu či tabletu.

Nákup z mobilního zařízení má registrovaným zákazníkům e-shopu Kasa.cz usnadnit možnost předdefinovat si dodací adresu, způsob dopravy a platební metodu. Vedle toho si zákazníci též mohou  předdefinovat celé pravidelné nákupy (např. spotřebního zboží).

I z mobilní verze e-shopu mají zákazníci přístup k historii svých dřívějších nákupů s výpisem souvisejícího zboží. „Uplatnění tato funkce najde například v případě doobjednávání tonerů do tiskáren,“ uvádí Kasa.cz ve zprávě pro média.

Nový mobilní web má zákazníkům pomoci i s odbavením v kamenných prodejnách Kasahouse díky funkci pro zažádání vydání a naložení objednaného zboží přímo do vozidla zákazníka v rámci služby KasaDrive, aniž by zákazník musel svůj automobil opustit.

Kasa.cz prý chystá i další služby s podporou a využitím mobilních zařízení. „Jedná se například o možnost snadného nákupu v Kasahousech s pomocí tabletu. Bez dlouhého surfování po internetu bude možné již brzy na jedno kliknutí koupit vystavené zboží,“ uvedla ve zprávě pro média Jitka Součková, tisková mluvčí Kasa.cz.

Zdroj: Kasa.cz

Úvodní foto: Kasa.cz

Komentáře