Konkurence: CZC.cz otevírá 50. partnerskou prodejnu

E-tail CZC.cz otevřel padesátou kamennou pobočku pro prodej a odběr zboží.

Konkurence: CZC.cz otevírá 50. partnerskou prodejnuInternetový obchod CZC.cz pokračuje v rozšiřování své sítě kamenných poboček. Po včerejším otevření nové prodejny v Novém Jičíně jich má po celé republice rovných padesát.

Kamenné obchody umožňují kromě přímého prodeje zboží i osobní odběr produktů koupených v e-shopu, přičemž tuto bezplatnou službu podle společnosti využívá 76 % všech zákazníků. Rostoucí síť je výsledkem partnerského spolupráce s regionálními prodejci.

Partnerská síť má stále menší oka

Partnerský program CZC.cz a místních prodejců je založený na vzájemné spolupráci. Pokud do něj prodejce vstoupí, svou vlastní nabídku zboží a služeb si zachová a pouze k nim přibere značku CZC.cz a její vlastní služby.

Myslíme si, že to hlavní, co naši partneři oceňují, je síla značky CZC.cz a zároveň možnost zachovat nabídku služeb, na které jsou jejich zákazníci zvyklí,“ uvedl v tiskové zprávě Zdeněk Michálek, ředitel pro strategie a rozvoj CZC.cz.

Zájem regionálních prodejců je podle CZC.cz stále velký a expanze prý s padesátou prodejnou zdaleka nekončí. Společnost od začátku projektu deklaruje zájem mít pobočku přinejmenším v každém okresním městě.

Zdroj: CZC.cz

Úvodní foto: CZC.cz

Komentáře