Konkurence: con4PAS získala kvalifikaci pro dodávku SAP CRM RDS

Společnost con4PAS mezi prvními ve středoevropském regionu získala kvalifikaci pro dodávku SAP CRM Rapid Deployment Solution (SAP CRM RDS), což je CRM řešení navržené pro SMB sektor.

Konkurence: con4PAS získala kvalifikaci pro dodávku SAP CRM RDSSpolečnost con4PAS oznámila, že získala kvalifikaci pro dodávku řešení SAP CRM Rapid Deployment Solution (SAP CRM RDS). Řadí se tak v tomto ohledu mezi první partnery firmy SAP ze středoevropského i východoevropského regionu.

Na základě zkušeností s řešeními CRM na českém a zahraničním trhu, reakcí zákazníků  a jejich poptávky po standardním řešení, které by umožňovalo rychlou implementaci za předem danou cenu obsahující i implementační  služby na míru, se společnost con4PAS rozhodla rozšířit svou nabídku o řešení SAP CRM RDS,“ uvedla společnost ve zprávě pro média.

Řešení SAP CRM RDS je prezentováno jako vhodné řešení zejména pro malé a středně velké firmy, které lze za pevnou cenu nasadit v řádu několika týdnů.

Identifikací základních scénářů  v oblasti SAP CRM z předcházejících implementací došlo k zafixování základního rozsahu řešení, které pokrývá  procesy od marketingu přes obchod až po servis,“ doplnila společnost con4PAS ve zprávě pro média.

SAP CRM Rapid Deployment Solution lze implementovat samostatně bez nutnosti provozování ERP systému. Více o tomto řešení si zájemci mohou přečíst na webu společnosti SAP.

Zdroj: con4PAS

Úvodní foto: con4PAS, SAP

Komentáře