Konkurence: AutoCont SK dosáhl statusu LAR softwaru Microsoft

Společnost AutoCont SK dovršila dvouletý proces autorizace pro status Large Account Reseller (LAR) Microsoft.

Konkurence: AutoCont SK dosáhl statusu LAR softwaru MicrosoftSoučasné služby společnosti AutoCont SK doplňují multilicenční dodávky produktů s přímými nákupními podmínkami v evropském centru Microsoftu a doprovodnými poradenskými službami, uvedl v oznámení Milan Futák, ředitel společnosti.

Partneři se statusem LAR mají přístup ke speciálním nástrojům a podpoře. Status garantuje zákazníkům know-how v licenčním poradenství a obchodní podmínky pro poskytování produktů Microsoft prostřednictvím multilicenčních programů jako Select (Plus), Enterprise Agreement a dalších.

Tým specialistů a obchodníků slovenského AutoContu musel v dvouletém období prokázat odborné znalosti i schopnosti jejich uplatnění v praxi. Součástí procesu jsou také prokázané řešení a reference.

AutoCont SK zákazníkům standardně poskytuje služby při nasazování informačních technologií na platformě Microsoft při návrhu, implementaci, integraci, vývoji jako i technické podpoře. V rámci holdingu využívá schopnosti odborníků s mnohaletými zkušenostmi z různě velkých projektů.

V posledních dvou letech společnost získala od Microsoftu certifikace gold a silver v oblastech Server Platform, Management and Virtualization, Application Integration, Volume Licensing, Messaging, Midmarket Solution Provider, OEM.

Celkově obchodní a techničtí specialisté AutoCont Holdingu v ČR a SR disponují více než 300 certifikacemi Microsoftu

Zdroj: AutoCont SK

Úvodní foto: Microsoft

Komentáře