Konkurence: Alza.cz exkluzivně prodává ekonomický systém Helios Red

Alza.cz se stala exkluzivním prodejcem ekonomického systému Helios Red. Jak si jej zájemci mohou ve známém e-shopu pořídit?

Konkurence: Alza.cz exkluzivně prodává ekonomický systém Helios RedInternetový obchod Alza.cz exkluzivně nabízí ekonomický systém Helios Red z dílny společnosti Asseco Solutions, který má pokrýt celou agendu živnostníků a malých i středně velkých firem.

Zákazníci si v e-shopu Alza.cz mohou vybrat z různých produktových řad tohoto ekonomického systému, které jsou rozčleněny podle ročního obratu firmy zákazníka. V nabídce je i řada pro velkoobchody.

Zákazník má možnost systém kdykoli povýšit s ohledem na obrat nebo rozsah modulů a funkcí,“ doplnil ve zprávě pro média Pavel Štěpán, manažer obchodu Helios Red.

Helios Red rozšiřuje řady softwaru, který Alza.cz distribuuje čistě elektronicky. Po zaplacení si lze ekonomický systém stáhnout rovnou z e-shopu. Není nutné čekat na doručení instalačního média.

Za zmínku stojí, že Alza.cz opět prodloužila seznam podporovaných bezhotovostních platebních metod. Krátce po QR kódech na něm přibyl PayPal.

Zdroj: Asseco Solutions, ChannelWorld               

Úvodní foto: Alza.cz, Asseco Solutions

Komentáře