Kobe nově nabízí prodloužení záruky a expresní servis pro NAS servery Synology

Specializovaný distributor, společnost Kobe, nabízí prodloužení záruky na všechny produkty Synology až o dva roky a volitelný expresní servis pro vybrané modely.

Kobe nově nabízí prodloužení záruky a expresní servis pro NAS servery SynologySpolečnost Kobe, distributor NAS řešení značky Synology, nabízí prodloužení záruky na tyto produkty o jeden nebo dva roky. Samotný výrobce dává garanci dva roky na nižší a střední série a tři roky na vyšší série.

Nabídka prodloužení záruky se vztahuje na kompletní produkční řadu Synology. Poplatek činí 12 % ceny produktu při prodloužení o rok a 20 % při prodloužení o dva roky. Případné reklamace během prodloužené záruky se budou řešit opravou a případně výměnou za stejný nebo novější model.

Vybrané modely dostanou možnost expresního servisu

Kobe rovněž nabízí volitelný expresní servis pro modely DS1513+ a DS1813+. Služba má být určená zákazníkům, kteří požadují rychlejší reakci v případě závady, v tomto případě do 48 hodin.

Realizace bude probíhat na servisním oddělení Kobe v Praze a služba bude poskytována pouze po dobu standardní záruky výrobce.

Doporučený příplatek pro Synology DS1513+ bude 6 800 Kč a pro Synology DS1813+ 7 400 Kč.

Zdroj: Kobe
Komentáře