Kerio představilo Samepage Referral Program, nový provizní program

Společnost Kerio Technologies představilo nový program pro své partnery, kteří mohou získávat provize za nové zákazníky, které přivedou ke cloudové službě Samepage.io

Kerio představilo Samepage Referral Program, nový provizní programSpolečnost Kerio Technologies představila nový provizní referenční program pro Samepage.io, cloudovou platformu pro týmovou spolupráci. Pro týmy pracující na různých projektech má být centrálním místem pro výměnu informací a pořádání diskusí.

Samepage Referral Program je určen pro obchodní partnery společnosti Kerio Technologies, kteří mají zájem o prodej služby Samepage.io. Každý partner zapojený do nového programu získá jedinečnou webovou adresu (odkaz), kterou má použít pokaždé, když novým klientům bude představovat tuto platformu.

Webovou adresu bude také možné využít v e-mailových kampaních nebo v rámci prezentace na sociálních sítí. Za každého zákazníka, kterého partner pomocí přidělené webové adresy přivede, získá provizi.

Jedná se tedy fakticky o affiliate program. Výše provize je stanovena podle toho, jakého stupně partner dosáhl v rámci partnerském programu společnosti Kerio Technologies.

Růst popularity cloudových služeb mění obchodní kanál IT, stejně jako změnil naší společnost. Samepage Referral Program umožňuje obchodním partnerům velmi snadno a rychle profitovat z rozvíjejícího se trhu pro sociální spolupráci,“ uvedl ve zprávě pro média Scott Schreiman, výkonný ředitel společnosti Kerio Technologies

Bližší informace k novému programu pro partnery zájemci naleznou na webové adrese www.kerio.cz/cz/partners/samepage-referral-program.

Zdroj: Kerio Technologies

Úvodní foto: Kerio Technologies

Komentáře