Každý partner Microsoftu bude muset získat cloudovou kompetenci

Microsoft na své partnerské konferenci oznámil, že do ledna 2014 bude muset každý partner disponovat kompetencí pro cloudové produkty.

Každý partner Microsoftu bude muset získat cloudovou kompetenciJohn Roskill, global channel chief společnosti Microsoft, na své uzavírací keynote v rámci Worldwide Partner Conference pronesl, že do ledna 2014 bude každá kompetence v rámci partnerského programu Partner Network vyžadovat cloud.

Drželi jsme tyto separátní cloudové programy a jsem zde dnes, abych oznámil, že letos se vše spojuje dohromady. Cloudové programy budou do ledna 2014 plně integrovány do kompetencí MPN a do předplatného MPN,“ uvedl John Roskill.

Můžete čekat specifickou cloudovou podporu, školení, assesmenty, prodejní a marketingové nástroje integrované do jednoho modelu kompetencí, jelikož chceme, aby byl každý partner schopný jít a mluvit o cloudu se svými zákazníky,“ dodal.

Zapojení cloudu do partnerského prgramu bude vyžadovat, aby se každý partner v této oblasti certifikoval, jinak si neudrží svůj status.

Všichni partneři včetně tradičních poskytovatelů on-premise řešení budou muset prokázat cloudovou kompetenci, aby obnovili své certifikace. Kromě toho budou muset splnit obratové limity (v USA je to ročně 120 000 dolarů či více v tržbách z cloudových služeb).  

Zdroj: CDN

Úvodní foto: © rukanoga - Fotolia.com

Komentáře