Juniper spouští program Partner Advantage Cloud

Nástavba programu Partner Advantage poskytne partnerům podporu pro cloudová řešení.

Juniper spouští program Partner Advantage CloudSpolečnost Juniper Networks představila program Partner Advantage Cloud, rozšíření programu Partner Advantage uvedeného v roce 2012. Juniper prostřednictvím programu zprostředkuje partnerům software, technologie, služby a infrastrukturu potřebné k poskytování cloudové architektury a služeb jejich zákazníkům. Program bude dostupný vybraným partnerům se statusem Elite.

Program bude rovněž odpovědí na význam softwarově definovaných sítí (SDN) ve vytváření pokročilých cloudových řešení. Bude proto obsahovat pobídky k přechodu na SDN produkty, jakým je například Juniper Networks Contrail.

Zhmotněné argumenty

Juniper chce tímto programem definovat svou strategii na cloudovém trhu a zhmotnit v něm argumenty pro partnerskou spolupráci. Podstatou má být poskytnutí nástrojů, které partnerům používajícím cloudová řešení od Juniperu usnadní poskytování služeb koncovým zákazníkům.

Konrétní podpora bude mít podobu prodejního a technického výcviku, poskytování nástrojů pro prodej a marketing nebo fondů na rozvoj marketingu Cloud Innovation s přidruženými partnerskými slevami a rabaty.

Zdroj: IDG News Service, Juniper NetworksKomentáře