JKR prezentovala Byznys ERP v brněnské vile Tugendhat

V měsíci dubnu uspořádala společnost J.K.R., divize Brno, prezentaci podnikového informačního systému Byznys. Konala se v prostorách brněnské funkcionalistické vily Tugendhat, která je jako jediná památka moderní architektury v České republice zapsána na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

JKR prezentovala Byznys ERP v brněnské vile TugendhatAkce JKR byla rozdělena na dvě části. Nejprve za účasti kvalifikovaného průvodce proběhla prohlídka veškerých přístupných prostor objektu a pak již následovala prezentace ERP Byznys pro potenciální zákazníky, situovaná v příjemném prostředí suterénu vily.

Systém prezentoval Jiří Rákosník, obchodním ředitelem J.K.R. Přítomným ukázal především rychlost, jednoduchost a provázanost jednotlivých modulů ERP, dále pak např. možnost uživatelského nastavení, přímé reporty do MS Excel, Business Intelligence , nástroje pro analýzy aj.

Přítomní manažeři významných firem projevili zájem dozvědět se více o systému Byznys a jeho modulech, stejně tak jako o možnostech praktického využití v jejich firmách. Celá konference tak byla zakončena diskusí mezi účastníky a zástupci společnosti J.K.R.

Zdroj: JKR
Úvodní foto: JKR

Komentáře