I po akvizici Boxee Samsungem bude D-Link prodávat a podporovat Boxee Box

Společnost D-Link, výrobce síťových řešení a řešení pro digitální domov, oznámil, že bude nadále pokračovat v podpoře a distribuci produktu Boxee Box i po akvizici softwarové společnosti Boxee firmou Samsung.

I po akvizici Boxee Samsungem bude D-Link prodávat a podporovat Boxee BoxD-Link uvedl, že akvizice softwarové firmy Boxee vyrábějící software pro streamování videa a settopboxy firmou Samsung neovlivní distribuci a prodej zařízení Boxee Box.

V České republice bude nadále dostupné, pro uživatele produktu se akvizicí nic nemění a budou jim k dispozici všechny klíčové funkce, na které jsou zvyklí, uvedl D-Link v oznámení.

Zákaznická podpora a záruky pro Boxee Box budou nadále dostupné v nezměněné podobě. V případě jakýchkoliv dotazů je možné se obrátit přímo na Boxee Box team na e-mailové adrese support@boxee.tv,“ dodal D-Link.

Boxee vyvíjí open-source softwarovou platformu pro on-line streamování videa a přehrávání médií obecně. D-Link dodává hardware a celé řešení nabízí pod značkou Boxee Box. Samsung koupil Boxee v červenci za cenu údajně kolem 30 milionů dolarů.

Zdroj: D-Link, Techcrunch.com
Komentáře