HP rozšiřuje MPS program pro partnery

Partnerský program HP Managed Print Specialist se rozšiřuje o cloudový nástroj a další novinky, které výrobce oznámil tento týden na konferenci Discover v Las Vegas.

HP rozšiřuje MPS program pro partneryHP program rozšířilo o další možnosti, které mají partnerům pomoci spravovat proces prodeje MPS (řízených tiskových služeb) a udržet přímý kontrakt bez potřeby výraznějších investic do nové infrastruktury.

Další změna programu se týká HP Express Decision Portalu, který představuje platformu pro vytváření nabídek, nacenění, fakturaci, reportování, monitoring a správu zakázek. Tato cloudová aplikace spojuje partnery se zákazníky a technickou podporou. Funguje jako jednotný portál pro služby, dodávky a údržbu tiskáren různých značek a multifunkcí.

HP taktéž do kontraktu o poskytování MSP služeb zahrnulo nastavení ceny za stránku, která pokrývá dodávky, služby a náhradní díly pro přeprodej zákazníkům. Výrobce uvádí, že to má vytvořit stabilní nákladovou strukturu, která umožní partnerům nastavovat konkurenceschopné ceny.

Kromě toho získají uživatelé Salesforce.com program pro správu dokumentů a time management zvaný HP Relate. Aplikace, která uvnitř prostředí Salesforce vytváří interaktivní dokumenty, je rozšířením řešení pro správu komunikací se zákazníky (HP Exstream).

HP Relate umožňuje vytvářet a poskytovat personalizovanou komunikaci včetně nabídek, direct marketingu a apod.

Zdroj: IDG News Service, HP

Úvodní foto: © pab_map - Fotolia.com

Komentáře