HDS chce programem zlepšit ziskovost svých partnerů

Výrobce úložišť, společnost Hitachi Data Systems (HDS), oznámila řadu vylepšení ve svém programu Hitachi TrueNorth Partner Program.

HDS chce programem zlepšit ziskovost svých partnerůHitachi TrueNorth Partner Program zaznamenal změny v oblasti specializací, vzdělávání, pobídek a podpory s cílem zvýšit tržby i zisky partnerů.

Nikdy nebyl lepší čas být partnerem Hitachi TrueNorth než teď,“ uvedl Jack Domme, CEO HDS, v oznámení. „Vytváříme masivní, jedinečné příležitosti pro růst partnerské byznysu tím, že adresujeme nejsložitější obchodní výzvy našich zákazníků,“ dodal.

Program specializace na služby má partnerům po celém světě poskytnout non-stop přístup k nástrojům, ozkoušené praxi, manuálům a implementačním materiálům. Program je nyní vylepšován o vzdálené služby poskytované distributory.

Vzdělávací program bude letos rozšířen o školení „Just For You“, která mají být připravena čistě na míru požadavků partnera.

Dále se partneři mohou těšit na nové pobídkové slevy na všechna řešení a nabídky HDS. Reselleři s kompetencemi na Hitachi Unified Compute Platform získají další rabaty.

Zdroj: HDS

Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře