GE Money Bank nabízí NFC platby klientům s dalšími typy mobilů

Zaplatit mobilem díky bezkontaktní technologii NFC prostřednictvím své debetní či kreditní karty od GE Money Bank nyní mohou majitelé pěti podporovaných modelů telefonů. O jaké jde a kdy se jejich seznam rozšíří?

GE Money Bank nabízí NFC platby klientům s dalšími typy mobilůGE Money Bank oznámila, že rozšiřuje seznam podporovaných mobilních telefonů pro bezkontaktní platby prostřednictvím technologie NFC o dva nové modely: jsou jimi Sony Xperia Z a Samsung Galaxy S III Mini.

Celkově nyní banka umožňuje všem svým klientům platit prostřednictvím pěti mobilů. Při spouštění služby na konci letošního ledna totiž z kvarteta původně deklarovaných podporovaných mobilů vypadl Samsung Galaxy S III Mini, jehož podpora přichází teprve nyní.

Dalšími podporovanými mobily jsou Samsung Galaxy S III, Samsung Ace 2 a hybrid mobilu a tabletu Samsung Galaxy Note II. Nadále platí, že zařízení v sobě musí mít SIM kartu mobilního operátora O2.

 „V rozvoji NFC plateb v České republice chceme i nadále pokračovat. Naši klienti se tak mohou těšit například na podporu dalších modelů od Sony a také na NFC platby pomocí chytrých telefonů HTC,“ uvedl ve zprávě pro média Ondřej Hájek, který má GE Money Bank na starost inovace.

GE Money Bank nabízí NFC platby mobilem svým klientům zdarma resp. bez dalších zvláštních poplatků. Používat lze debetní i kreditní kartu. Při bezkontaktní platbě do 500 Kč stačí pouhé přiblížení mobilu k terminálu podporujícímu NFC. Platby vyšší hodnoty vyžadují zadat PIN pro autorizaci.

Zdroj: GE Money Bank
Úvodní foto: GE Money Bank

Komentáře