Firmy si mohou zdarma vyzkoušet CRM a ERP řešení SAP v novém kompetenčním centru

V Praze vzniklo nové kompetenční centrum, kde si firmy mohou vyzkoušet řešení SAP s podporou in-memory platformy SAP HANA.

Firmy si mohou zdarma vyzkoušet CRM a ERP řešení SAP v novém kompetenčním centruV Praze bylo otevřeno jedno z prvních kompetenčních center v Evropě, které se zaměřuje na řešení SAP CRM a SAP ERP s podporou in-memory platformy SAP HANA. Zájemci si v něm mohou zdarma vyzkoušet, co by nasazení těchto řešení pro ně obnášelo a přinášelo.

Nové kompetenční centrum je projektem společnosti con4PAS, Cisco a Intel. Využívá serverové platformy Cisco Unified Computing System.

Společnost Cisco ve zprávě pro média upřesnila, že firmy mohou v kompetenčním centru „vyzkoušet reálné zpracování svých dat, simulace procesů a scénářů v reálném prostředí a porovnat tak rozdíly a zvážit benefity. Nebudou-li chtít využít svá data, budou mít k dispozici data testovací.

Centrum má zároveň poskytovat konzultace a pořádat workshopy. Na těchto aktivitách se prý budou podílet con4PAS, Cisco i Intel společně.

Díky know-how con4PAS a technologiím Cisco, Intel a SAP mohou společnosti fungovat lépe a chytřeji. Existence kompetenčního centra jim dává možnost získat s řešeními zkušenost a ověřit si jejich přínosy ještě před tím, než se rozhodnou si je pořídit,“ uvedl ve zprávě pro média Ján Ferjo ze společnosti con4PAS.

Zdroj: Cisco

Úvodní foto: SAP, con4PAS, Cisco, Intel

Komentáře