Firma Teko Technology spustila nový web s e-shopem

Český výrobce spotřebního zboží pro tiskárny spustil svůj nový web i s e-shopem, kde mohou nakupovat jak maloobchodně koncoví spotřebitelé, tak velkoobchodně reselleři. Jaké produkty a služby nový e-shop nabízí?

Firma Teko Technology spustila nový web s e-shopemSpolečnost Teko Technology, český výrobce a distributor tiskových náplní, uvedla do provozu novou verzi svých webových stránek sídlících stále na adrese www.teko-toner.cz.

Jejich součástí je i přepracovaný e-shop, kde lze zakoupit tonery, kazety a pásky značky Teko. Internetový obchod má jak maloobchodní sekci pro koncové spotřebitele, tak i velkoobchodní sekci pro resellery.

V novém e-shopu kromě produktů Teko Technology mohou zákazníci rovněž zakoupit inkoustové náplně ActiveJet. Vedle spotřebního zboží jsou ovšem nabízeny i služby jako je servis tiskových zařízení nebo jejich dlouhodobý pronájem.

Předchozí web a hlavně e-shop nesplňoval některé naše představy a zpětná vazba od zákazníků tento stav jen potvrdila. Byla potřeba změna,“ uvedl ve zprávě pro média Petr Kempa, ze společnosti Teko Technology,

Vedle e-shopu nová webová prezentace společnosti TEKO Technology přichází i s novým designem, přepracovanou navigací i obsahem. Zachován zůstal prakticky pouze barevný motiv vycházející z korporátní identity firmy. Stránky mají oslovovat především zákazníky ze SOHO a SMB sektoru.

Nové webové stránky jsou výsledkem několikaměsíční práce našeho grafického a IT týmu. Cílem bylo poskytnout zákazníkům, kteří preferují online služby před e-mailovými či osobními objednávkami, kvalitní nástroj a přehledné, uživatelsky přátelské rozhraní,“ uvedl ve zprávě pro média Petr Kempa.

Zdroj: Teko Technology
Úvodní foto: TEKO Technology

Komentáře