FedEx zavádí v ČR službu dodání do druhého dne

Nabídka doručovací společnosti se rozrůstá o vnitrostátní expresní službu Priority Overnight.

FedEx zavádí v ČR službu dodání do druhého dneSpolečnost FedEx oznámila, že v ČR nově zavádí službu Priority Overnight, která doplní portfolio firmy o možnost vnitrostátního doručení spěšných zásilek.

Naše nová doručovací služba zajišťuje dodání zásilky na libovolnou adresu v České republice, a to u hlavních ekonomických center převážně do druhého pracovního dne,“ uvedl v tiskové zprávě Janos Pfiszter, senior manažer pro provoz FedEx Express Central and Eastern Europe.

Služba, navazující na zavedení vnitrostátního doručování v některých státech západní Evropy nebo na Blízkém východě, je současně zaváděna i v Maďarsku.

„Službu doplňuje funkce on-line sledování, která zákazníkům umožňuje kdykoli zkontrolovat stav své zásilky. Tuto službu doplňuje záruka vrácení peněz od společnosti FedEx.“

FedEx Priority Overnight zahrnuje službu s přesným časem dodání u všech vnitrostátních zásilek do 68 kg na jeden balík. Společnost uvedla, že dodání se v případě hlavních ekonomických center uskuteční převážně do druhého pracovního dne.

Zdroj: FedEx
Úvodní foto: © mangostock - Fotolia.com

Komentáře