Eset zájemcům představí aktuální trendy v IT bezpečnosti

Na přelomu srpna a září budou mít zájemci o problematiku IT bezpečnosti z řad veřejnosti příležitost dozvědět se více o aktuálních hrozbách a trendech v oblasti malwaru na cyklu snídaní se společností Eset.

Eset zájemcům představí aktuální trendy v IT bezpečnostiSe zájemci o oblast bezpečnosti bude diskutovat bezpečnostní expert Petr Šnajdr, který pracuje jako pre-sales engineer společnosti Eset.

Na snídani, která se koná v termínech 22., 29. srpna nebo 5. září vždy od 9:00 do 11:30 v pražském sídle firmy Eset, se můžete přihlásit přes její oficiální web. Účast na akci je zdarma, avšak počet hostů je omezen na 10 míst. Pokud počasí v Holešovicích dovolí, bude setkání probíhat na terase s výhledem na celou Prahu.

Petr Šnajdr, Eset

Hlavními tématy diskuse budou aktuální hrozby a trendy v počítačové bezpečnosti, zásady správného chování na internetu, techniky sociálního inženýrství, a v neposlední řadě i velmi aktuální téma zneužitelnost mobilních zařízení.

Petr Šnajdr se problematice počítačové bezpečnosti věnuje už od roku 2005. V Esetu se v současné době zabývá problematikou hrozeb na internetu, prezentacemi, srovnávacími testy a podporou zákazníků, partnerů a interního týmu.

Zdroj: Eset
Úvodní foto: ESET Software

Komentáře