ESET nabízí partnerům zkušební instalace svých produktů

PR článek: Společnost ESET, lídr v proaktivní digitální ochraně, se i v letošním roce hodlá naplno věnovat svým zákazníkům a partnerům. Pro své obchodní partnery chystá mimo jiné možnost zkušební instalace aktuální verze bezpečnostního řešení ESET Smart Security 6.Webovou stránku spravuje pro partnera ESET. Jejím prostřednictvím je možné se ve spolupráci s ESETem domluvit na konkrétních komunikačních postupech. ESET tak může být díky tomuto systému partnerovi plně nápomocen při aktivní práci s potenciálním zákazníkem. Napomůže při realizaci obchodu, aniž by partnerovi přidával práci a připravoval ho o drahocenný čas.

Klíčové jsou pro ESET také dobré vztahy s partnery z řad prodejců v kamenných prodejnách. Pro ně je připravena speciální motivační věcná odměna za doporučení nákupu některého z produktů ESET zákazníkům, kteří mají zájem o koupi bezpečnostního softwaru.

Další důležitou skupinou jsou partneři, kteří jsou zaregistrovaní v Partnerském programu ESET. Jeho cílem je udržení dlouhodobého partnerství výhodného pro obě strany, které má v konečném důsledku znamenat především přínos pro uživatele produktů ESET. Partneři mohou získat motivační odměnu za postup do vyšší kategorie partnerství, která je odstupňována podle ročního obratového minima.

Nové bezpečnostní produkty pro Mac

Vývoj malwaru pro Mac se datuje již od roku 2004, avšak v posledních letech experti na bezpečnost zaznamenali jeho výrazný nárůst, což má zásadní dopad na uživatele této platformy. Mnoho médií například informovalo o šíření trojského koně Flashback v dubnu 2012 a napadení statistíců zařízení Mac. Tato skupina uživatelů si často neuvědomuje, že mohou malwarem nakazit své přátele, kteří využívají Windows.

ESET v lednu představil novou generaci produktů pro stále populárnější platformu Mac OS X – ESET Cyber Security Pro a ESET Cyber Security. ESET Cyber Security Pro umožňuje rodičům používajícím Mac platformu nastavit své přístroje tak, aby měli kontrolu nad aktivitami svých dětí na internetu. K ochraně své digitální identity při online nakupování nebo využívání internetového bankovnictví mohou uživatelé povolit nebo blokovat příchozí a odchozí připojení vybraných aplikací, služeb a čísel portů.

Oba produkty poskytují další vrstvy zabezpečení a proaktivní ochranu pro počítače Mac. Jsou navrženy k ochraně před nově vznikajícími hrozbami pro platformu Mac OS X, ale dokážou řešit také útoky napříč platformami zaměřené na Windows nebo Linux systémy ve smíšených sítích. ESET Cyber ​​Security Pro i ESET Cyber ​​Security nabízejí více než tucet nových nebo vylepšených funkcí. ESET Cyber ​​Security Pro obsahuje kromě všech vlastností ESET Cyber ​​Security navíc také osobní firewall a rodičovskou kontrolu.

ESET Cyber ​​Security přidává odhalováním a blokováním pokusů o infekci počítače Mac další ochrannou vrstvu k vestavěným bezpečnostním funkcím firmy Apple. Produkt se zaměřuje na efektivní detekci dosud neznámého malwaru s pomocí vyspělé heuristiky, generických podpisů a genetické technologie. Je vyvíjen tak, aby nezatěžoval paměť Mac zařízení a zachovával jejich výkon. Ochrana je posílena reputačním systémem ESET LiveGrid na bázi cloudu.

Více informací najdete na produktových stránkách ESET Cyber Security a ESET Cyber Security Pro.Komentáře