eReading.cz uvádí nové e-čtečky, umožní výpůjčky elektronických knih

Jeden z největších prodejců elektronických knih - eReading.cz zahájil s prodejem nových e-čteček také výpůjčky e-knih již od 49 Kč.

eReading.cz uvádí nové e-čtečky, umožní výpůjčky elektronických knihSpolu s v České republice unikátním projektem půjčování e-knih představil eReading.cz taktéž novou generaci e-inkových čteček a aplikací.

Čeští čtenáři si tedy nemusí elektronické knihy kupovat, ale mohou si je na dobu tří týdnů jednoduše vypůjčit. Vypůjčené knihy si mohou zájemci přečíst na nových e-ink čtečkách eReading.cz Start 2,  Start 3 light a nově též v mobilních aplikacích pro Android a iOS, kterou eReading.cz speciálně vyvinul.

 „Naším cílem je zpřístupnit knihy co nejširšímu okruhu čtenářů a zároveň podpořit současné tvůrce,“ říká k tomu zakladatel společnosti eReading.cz Martin Lipert.

Všechny výpůjčky elektronických knih budou dostupné od 49 Kč, a to na dobu 21 dnů. Klíčovým bodem je zajištění doby výpůjčky. Z tohoto důvodu výpůjčku bude možné realizovat pouze prostřednictvím nových čteček eReading.cz  Start 2, Start 3 light (podsvícený displej) a zároveň přes nové aplikace eReading.cz pro mobilní zařízení s operačním systémem Android a iOS (ve schvalovacím procesu).

Zakoupené výpůjčky si uživatelé budou moci otevřít ve všech podporovaných zařízeních současně.

Oba modely čteček podporují automatické bezdrátové zasílání obsahu z portálu www.eReading.cz.

Obě novinky mají paměť o velikosti 4 GB a slot pro SD kartu.

 Zdroj: eReading.cz
Úvodní foto: eReading.cz

Komentáře