EMC Velocity končí, přivítejte EMC Business Partners

Z Global Partner Summitu: Velocity byl značkou partnerského programu EMC téměř 10 let. Nyní se název programu mění. Jaký je důvod?

EMC Velocity končí, přivítejte EMC Business PartnersSesterský server CDN (kanadská obdoba ChannelWorldu spadající pod IDG) přinesl zprávu z konference EMC Global Partner Summit o plánované změně v partnerském programu.

Od 1. Ledna 2014 Velocity skončí,“ uvedl Greg Ambulos, senior viceprezident global channel sales v EMC na partnerské konferenci v Las Vegas. Nyní budou partneři zapojeni do tzv. EMC Business Partners.

Je to jednoduché. Ale to je náš cíl. Když je partner prezentován jako EMC Business Partner, zákazní ví, že za společností stojí všechny vize a síly EMC,“ dodal.

Ambulos dále zmínil, že EMC drží 30 % celosvětového trhu storage. Loni rostly tržby EMC z úložných systémů třikrát rychleji než trh a zisk společnosti rostl 14 po sobě jdoucích kvartálů.

Kromě konsolidace programu Velocity bude EMC nadále udržovat separátní programy jako VCE infrastructure alliance s firmami Cisco a VMware.

Zdroj: Computer Dealer News
Komentáře