Elko EP spouští věrnostní program

Společnost Elko EP představila věrností program pro zákazníky svého e-shopu, kde nabízí sortiment pro elektroinstalaci a řešení tzv. chytré domácnosti.

Elko EP spouští věrnostní programSpolečnost Elko EP, která působí v oboru elektroinstalace a řešení pro tzv. chytrou domácnost, připravila nový věrnostní program s názvem Elfko určený pro koncové zákazníky, zákazníky velkoobchodních partnerů a systémové partnery.

Za nákupy v jejím e-shopu tak mohou zákazníci nově sbírat body (elfy). Po nashromáždění dostatečného počtu je lze vyměnit za různé věcné odměny.

Vážíme si přízně našich zákazníků, takže jsme je chtěli začít odměňovat za jejich nákupy. Proto vznikl věrnostní program Elfko. A protože všechny začátky jsou těžké, připravili jsme pro ně i obrázkovou nápovědu, kterou naleznou přímo na našich stránkách,“ uvedla ve zprávě pro média Alena Janotová, PR manažerka společnosti Elko EP.

K zapojení do věrnostního programu je potřeba registrace v e-shopu společnosti. Pro přičtení bodů je pak vždy nutné po přihlášení do administračního rozhraní zadat jedinečné sériové číslo zakoupeného zboží z dílny Elko EP.

Zdroj: Elko EP

Úvodní foto: ELKO EP

Komentáře