Electro World otevírá dvě nové franšízové prodejny

Řetězec Electro World ke svým vlastním prodejnám připojuje dvě nové franšízové. Zároveň nabízí možnost spolupráce formou franšízového prodeje dalším obchodníkům. Kterým?

Electro World otevírá dvě nové franšízové prodejnyElectro World, řetězec prodejen s elektronikou provozující i stejnojmenný e-shop, otevírá tento týden dvě další franšízové prodejny na českém trhu, konkrétně v Krnově a Jeseníku.

Provozovatelem obou dvou nových franšízových prodejen nesoucích značku Electro World je partnerská společnost Elektromarket Gatner, která působí na českém trhu již od roku 1991.

S novými franšízovými prodejnami Electro World přichází krátce po otevření dvacáté kamenné pobočky na českém trhu v OC Černý Most v Praze.

Electro World se nebrání dalším franšízantům

První franšízovou prodejnu v České republice Electro World otevřel v listopadu 2010 ve Žďáru nad Sázavou.

Koncept franšíz se nám velice osvědčil. Otevřením dalších franšízových poboček zvyšujeme dostupnost elektroniky za nízkou cenu také zákazníkům v menších městech,“ uvedl ve zprávě pro média Ján Gažovský, ředitel společnosti Electro World na českém a slovenském trhu.

Podle něj otevření dalších franšízových prodejen je pouze otázka nalezení vhodných partnerů. „Chceme i nadále expandovat. Pokud nalezneme kvalitní potenciální partnery, kteří mají znalost v oboru elektra a chtějí být zastřešeni značkou Electro World, rádi s nimi navážeme oboustranně prospěšnou spolupráci,“ doplnil Ján Gažovský ve zprávě pro média.

Zdroj: Electro World

Úvodní foto: electroworld.cz

Komentáře