eD system Emotion VIP party 2013 obrazem

Společnost eD system Czech uvítala v podvečer po konferenci eD expo své VIP partnery na slavnostním zakončení ve víru vášní a emocí na Občanské plovárně. Co vše se událo?

eD system Emotion VIP party 2013 obrazem
Hosty z řad dealerů společnosti eD system Czech uvítali na VIP párty moderátoři Eva Decastelo a Michael Zima. Po přípitku generálního ředitele Radima Galvánka byly vyhlášeny vítězové ankety o top stánek a top přednášku z eD expo.

Vítěze z řad výrobců vyhlásila marketingová ředitelka Pavlína Srkalová Jemelková spolu s Evou Decastelo. Ocenění za nejlepší stánek převzal David Šedina ze společnosti Epson. Za nejlepší přednášku byl pak oceněn Lukáš Jírový z firmy Microsoft.

Po zbytek večera VIP párty pak dealery bavil ve dvou vystoupeních 4 TET Jiřího Korna a nejen mužskou část potěšila sexy módní show Ferrari v podání známých miss, zakončená defilé v plavkách.

eDsystem Emotion VIP Party 2013 byla založená na vášni a emocích. Kolem Občanské Plovárny byly rozmístěny luxusní sportovní vozy snů, jako je Ferrari, Lamborghini, Maserati, Aston Martin, Bentley, aj.

Návštěvníci si mohli vozy prohlédnout a odnést si fotku vozů snů na památku s logem eD system.  Tato prezentace je součástí dlouhodobé motivační akce pro klienty eD System Czech.

Samozřejmostí bylo skvělé jídlo a pití pro 600 hostů, které zajistila Občanská Plovárna. Více již ve fotogalerii níže.

Zdroj: eD system Czech

Galerie

Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře