DNS zpřístupňuje virtuální testovací prostředí LiveLab

Infrastruktura společnosti DNS nabízí svým obchodním partnerům další přidanou hodnotu. V červnu tohoto roku spustila LiveLab, prostředí pro vyzkoušení funkčnosti a vlastností technologií vybraných výrobců.

DNS zpřístupňuje virtuální testovací prostředí LiveLabDNS oznámila, že LiveLab je vybaven nejnovějšími zařízeními a softwarem od mnoha výrobců bezpečnostních řešení, která má v portfoliu. Jde např. o řešení Check Point, SafeNet, Fortinet, Radware, Imperva, Invea-Tech a další.

Partneři se mohou v LiveLabu účastnit technologických workshopů a zároveň si mohou zařízení vypůjčit do pilotních projektů u koncových zákazníků. O jeho spuštění jsme vás již informovali v reportáži ze SecNetu.

Výhodou tohoto řešení je zejména jeho jednoduchost a rychlost. Není potřeba složitá instalace, vše běží v odzkoušeném prostředí,“ uvádí DNS.

LiveLab je virtuální platforma má partnerům DNS a jejich zákazníkům umožnit seznámit se s nejnovějšími bezpečnostními technologiemi, aniž by museli zasahovat do své infrastruktury.

Prostředí pro odzkoušení technologií připravujeme individuálně na míru pro každého zájemce,” dodal v oznámení Igor Tomeš, ředitel divize Infrastruktura.

Doba využívání platformy pro jeden projekt je limitována, DNS však neuvádí nakolik. Bližší informace o testovacím prostředí najdete na www.dns.cz/livelab přihlásit se do něj můžete na livelab.dns.cz

Zdroj: DNS

Úvodní foto: DNS

Komentáře