DNS založila divizi pro prodej řešení a služeb

Společnost DNS založila novou divizi Solution Sales and Delivery pro prodej řešení a služeb, kterou vede Pavel Slezák dříve pracující pro Cisco. Co má nová divize DNS pod jeho vedením za úkol?

DNS založila divizi pro prodej řešení a služebDistribuční společnost DNS oznámila, že založila novou divizi Solution Sales and Delivery. Nová divize má být primárně zaměřena na prodej řešení a služeb v oblasti infrastruktury.

DNS hodlá prostřednictvím nové divize nabízet produkty více než dvaceti výrobců IT produktů, k nimž hodlá doplnit expertní služby jako je například softwarový, bezpečnostní a síťový audit.

Vedením nové divize byl pověřen Pavel Slezák, který je tak nyní zodpovědný za její zdárný start a další rozvoj. Zároveň zastřešuje veškeré obchodní aktivity této divize. Do společnosti DNS přišel po třináctiletém působení u Cisco Systems, kde poslední tři roky zastával pozici regionálního ředitele pro prodej služeb.

Hlavním důvodem k založení nové divize je naše snaha o další akceleraci růstu obratu a zisku společnosti. Stejně tak důležitým důvodem je i setrvalá snaha DNS o maximálně účinnou podporu našich partnerů v jejich obchodních aktivitách u koncových zákazníků,“ uvedl Petr Poláček, generální ředitel DNS, pro ChannelWorld.

Nová divize nenahrazuje divize infrastruktury a softwaru

Podle generálního ředitele společnosti DNS není nová divize náhradou nebo nástupcem současných divizí infrastruktury nebo softwaru, které produktově obsluhují stejnou oblast, ale zajišťuje přímo služby resp. přidanou hodnotu na straně zákazníka.

„Zatímco tradiční divize DNS (HP, IBM, Infrastruktura a další) se primárně orientují na problematiku partnerského kanálu a výrobce, nová divize řeší potřeby konkrétního partnera u konkrétního koncového zákazníka,“ vysvětlil Petr Poláček pro ChannelWorld.

Zdroj: DNS, ChannelWorld
Úvodní foto: DNS

Komentáře