DNS zajišťuje kompletní distribuci řešení PureSystems od IBM

Distributor DNS nově nabízí celé portfolio řešení PureSystems společnosti IBM. Slibuje si od toho zvýšení konkurenceschopnosti.

DNS zajišťuje kompletní distribuci řešení PureSystems od IBMSpolečnost DNS oznámila podpis smlouvy umožňující ji autorizovanou distribuci celého portfolia řešení PureSystems od IBM.

PureSystems spojuje výpočetní a síťové prostředky, systémy pro ukládání dat, správu a virtualizaci do jediného infrastrukturního systému, který odhaduje a předvídá požadavky na prostředky při optimalizaci infrastruktury.

Po startovní etapě uvádění nových Pure systémů na trh, během které jsme měli k dispozici kontrakt na základní sestavu produktů, jsme nyní připraveni podpořit naše obchodní partnery v celém portfoliu v rámci IBM PureSystems,“ uvedl ve zprávě pro média Jiří Dobeš ze společnosti DNS

Podle něj je podpis nové smlouvy s IBM pro DNS klíčový. „Tato skutečnost nám otevírá dveře v těžkém konkurenčním boji,“ uvedl Jiří Dobeš, ředitel divize společnosti DNS, která má produkty značky IBM na starost.

Společnost DNS má k dispozici demo zařízení PureSystems, na kterém si její obchodní partneři a zákazníci mohou otestovat svá vlastní řešení v reálném provozu. Více o řešení PureSystems si zájemci mohou přečíst na webu IBM.

Zdroj: DNS

Úvodní foto: DNS, IBM

Komentáře