DNS je autorizovaným distributorem řešení Dell SonicWall

VAD distributor DNS získal autorizovanou distribuci produktů Dell SonicWall pro český a slovenský trh. Jaké produkty nabídne?

DNS je autorizovaným distributorem řešení Dell SonicWallDNS zajišťovala distribuci řešení Dell SonicWall (dříve jen SonicWall) v minulých dvou letech, a to na nepřímé bázi. Disponuje proto již nyní vyškolenými zaměstnanci - má 2 certifikované konzultanty, vlastní demo zařízení pro testování aplikací v reálném provozu i zápůjčky a zajišťuje také produktové prezentace pro Dell.

Dell SonicWall nabízí bezpečnostní zařízení nové generace: UTM firewally určené pro zabezpečení sítě a ochranu dat, VPN koncentrátory zajišťující bezpečný vzdálený přístup a Wi-Fi access pointy.

Produkty Dell SonicWall jsou vhodné pro firmy všech velikostí a prostředí různých sítí - distribuovaných, korporátních či pobočkových. V rámci ČR jsou produkty Dell SonicWall začleněny do nové jednotky Dell Software Group, proto se dalo očekávat, že DNS ja distributor commercial portfolia Dell rozšíří kontrakt i na tuto část nabídky.

„Naše spolupráce s DNS se již osvědčila při distribuci dalších produktových řad Dell. Podpis smlouvy pouze potvrzuje správnost našeho výběru,“ uvedl v oznámení Dalibor Kruljac, regionální manažer společnosti Dell SonicWall.

„Jako distributor s přidanou hodnotou budeme i nadále zajišťovat nejen technické poradenství, ale také logistickou a marketingovou podporu,” dodal ve zprávě médiím Jiří Dobeš, manažer divize Dell společnosti DNS.

Zdroj: DNS

Úvodní foto: Dns, Dell

Komentáře