DNS je autorizovaným certifikačním centrem Prometric

DNS nově nejen svým partnerům absolvování testů společnosti Prometric a získání příslušené certifikace. O jaké testy se jedná, kdo a kdy jich může využít?

DNS je autorizovaným certifikačním centrem PrometricDistribuční společnost DNS oznámila, že rozšiřuje portfolio svých služeb a nově umožňuje IT odborníkům z řad svých obchodních partnerů i externích zájemců absolvovat testy společnosti Prometric, s níž nyní DNS spolupracuje.

Certifikační testy Prometric jsou mezinárodně uznávané a slouží k prokázání odborné kvalifikace, potažmo k získání výhod od výrobce produktu, jehož testy zájemci úspěšně absolvují,“ uvedl ve zprávě pro média Petr Kuliš, obchodní ředitel společnosti DNS.

Mezi obecně nejčastěji žádané testy prý patří ty, které se týkají technologií společností, jako je Microsoft, IBM či Dell. Společnost Prometric působí ve 160 zemích světa. K realizaci testů využívá síť více než 8000 testovacích center, mezi něž nyní DNS patří.

První testy v prostorách společnosti DNS se konaly již v březnu 2013. Testovací centrum bude pro veřejnost otevřeno každý třetí čtvrtek v měsíci. V ostatních termínech probíhají testy dle individuální dohody na základě objednávky předem.

Zájemci si mohou více informací o testování Prometric vyhledat na webové adrese http://www.prometric.com.

Zdroj: DNS

Úvodní foto: DNS, Prometric

Komentáře