Distributor be3D.cz rozšířil své portfolio o 3D pero swissPen

SwissPen je první produkt svého typu na českém a slovenském trhu.

Distributor be3D.cz rozšířil své portfolio o 3D pero swissPenDistributor be3D.cz uvede na český a slovenský trh produkt swissPen, 3D pero vyráběné švýcarskou společností Groupe Monin.

SwissPen umožňuje obtažení 2D modelu na papíře, stejně tak prostorový tisk. Pero umí pracovat s materiály ABS a PLA o průměru 1,75mm, které jsou kompatibilní s tiskárnou DeeOrange

SwissPen je svou konstrukcí a funkcemi velmi podobný průkopníkovi 3D per 3Doodler, který ovšem nyní není pro středoevropský trh dostupný,“ uvedl v tiskové zprávě David Miklas, zakladatel be3D.cz.

Jak to funguje?

3D pero slouží jako modelační nástroj a je určeno například modelářům, umělcům či kutilům. Potenciál 3D per mohou využít i designeři, kteří s nimi mohou tvořit stavby nebo modely. Druhotně je 3D pero korekčním nástrojem pro modely z 3D tiskáren, kde slouží jako korektor umožňující rozšířit vytištěný model, či jako nástroj pro opravu modelu po fyzickém poškození.

SwissPen umí vytvářet modely ve 2D, ale také ve třech dimenzích. Po zvednutí nad podložku pero pokračuje v tisku a vytváří modely dle pohybu. K tisku lze použít materiály ABS a PLA o průměru 1,75 milimetru.

Cena a dostupnost

První dodávka 3D per bude k odběru 20. 10. 2013. SwissPen lze zakoupit v e-shopu be3D.cz za koncovou cenu 2 985 korun včetně DPH.

Zdroj: be3D.cz
Komentáře