Diskus rozšiřuje své služby o profesionální likvidaci dat

Společnost Diskus, která se v IT soustředí primárně na distribuci, rozšířila své portfolio o novou službu degaussing – profesionální mazání dat z pevných disků a datových pásek.

Diskus rozšiřuje své služby o profesionální likvidaci datDiskus oznámil, že vlastní unikátní zařízení – demagnetizátor ProDevice ASM120, které zákazníkovi umožní nevratnou likvidaci dat z magneticky zapsaných médií.

ASM120 je vybaveno funkcí Pre-Paid, která zákazníkovi umožní předplatit si potřebný počet mazacích cyklů. Při překročení nastaveného počtu dojde k zablokování degausseru a pro další funkčnost je zapotřebí zakoupit další licenci.

Funkce umožňuje, aby proces demagnetizace probíhal v prostorách zákazníka a tedy pod jeho kontrolou. Tím je také zamezeno případnému úniku dat třetí osobou.

Příležitosti spolupráce partnera

Obchodní partner může službu svým zákazníkům a partnerům objednat a nechat ji provést ve společnosti Diskus nebo na ni může odkázat jako na poskytovatele a podílet se na zakázkách.

Přístroj si může také pronajmout (platí se formou předplatného za určitý počet mazacích cyklů) a službu zákazníkovi nabídnout sám.

Produktovým manažerem je Jaroslav Hertl. Kontakty na něj naleznete (po přihlášení vpravo nahoře) v profilu společnosti Diskus.

Zdroj: Diskus
Úvodní foto: Diskus

Komentáře