Dell a Telefónica nabídnou roamingový datový tarif v noteboocích a tabletech

Balíček Dell NetReady poskytuje mobilní připojení s integrovanou SIM kartou od Telefóniky v 29 zemích Evropy. Může být předinstalován na vybraných produktech z řad XPS, Latitude, Inspiron a Precision.

Dell a Telefónica nabídnou roamingový datový tarif v noteboocích a tabletechSpolečnost Dell ve spolupráci s Telefónica a Qualcomm Technologies, dceřinou společností Qualcomm Incorporated, oznámila, že rozšíření NetReady je k dispozici nově také v České republice.

Službu zajišťuje společnost Telefónica. Díky integrované SIM kartě nabízí NetReady vylepšené zabezpečení, ideální pro celopodnikové nasazení, uvádí Dell.

Notebooky a tablety Dell jsou vybaveny modulem Sierra Wireless MC8805, postaveném na technologii Qualcomm Gobi 3G 42Mbps. Uživatelé mohou nově využít vysokorychlostní přístup k internetu v 29 evropských zemích. 

Rozsah Dell NetReady balíčků startuje na 30 minutách a končí až na jednom měsíci. Služba nabízí dva tarify – dlouhodobý přístup a krátkodobé poplatky za datové přenosy. Balíčky se přesouvají s uživatelem z jedné země do další.

Poskytovatel zaručuje stálé ceny za všech okolností a platby v 10 různých měnách včetně eura. Jakmile je balíček zaregistrován, datové služby jsou k dispozici po stisknutí tlačítka v systému Windows 7 a 8 na zařízení Dell.

Služba má umožnit plnou kontrolu nad náklady připojeného uživatele bez dalších poplatků za roaming. Více informací je k dispozici na stránkách www.dell.cz

Zdroj: Dell
Úvodní foto: Dell

Komentáře