Dassault Systèmes spouští portál My.SolidWorks

Dassault Systèmes spustil komunitní portál My.SolidWorks, který umožňuje přístup k nejrůznějšímu internetovému obsahu spojenému s řešením SolidWorks. Co na něm najdete?

Dassault Systèmes spouští portál My.SolidWorksNově spuštěný portál My.SolidWorks umožňuje návrhářům a konstruktérům přístup ke znalostem a zkušenostem dvou milionů uživatelů a více než 400 VAR partnerů v rámci komunity SolidWorks.

Portál v sekci uživatelská zkušenost poskytuje přehled aktuálních informací z komunity SolidWorks, jako jsou například poslední blogerské příspěvky, diskuse a videa. Tento obsah lze filtrovat na základě potřeb a zájmů uživatele.

Portál také umožňuje uživatelům najednou hledat napříč celou komunitou SolidWorks. Obdobně jako na sociálních sítích mohou s kolegy a přáteli sdílet obsah. My.SolidWorks také umožňuje uživatelům komunikovat s komunitou, mít přehled o aktuálních návrhářských tématech i sdílet vlastní znalosti a zkušenosti.

Portál My.SolidWorks je zdarma přístupný na My.SolidWorks.com. Zákazníci SolidWorks se mohou přihlásit pomocí existujícího účtu na Customer Portal. Zákazníci SolidWorks Subscription Service získají prostřednictvím My.SolidWorks přístup ke speciálním obsahům.

Zdroj: Dassault Systèmes

 
Úvodní foto: SolidWorks

Komentáře