D-Link spustil nový web pro zákazníky i poskytovatele služeb

Společnost D-Link oznámila spuštění přepracované webové prezentace, vybavené funkcemi, které mají zákazníkům zpříjemnit přístup k informacím o produktech a službách. Není však zcela lokalizovaný do českého jazyka.

D-Link spustil nový web pro zákazníky i poskytovatele služebNový web D-Linku je rozdělen do třech hlavních sekcí – na řešení pro domácnosti, řešení pro firmy a řešení pro poskytovatele služeb.

Každá sekce v novém vzhledu zohledňuje členění produktového portfolia a zpřístupňuje informace o nabízených síťových produktech, multimediálních přehrávačích a cloudových zařízeních.

Pro některé zákazníky z řad domácností však může být mírnou překážkou, že lokalizace nového webu do češtiny není kompletní. Popisy a specifikace produktů, mezinadpisy a některé další texty jsou uvedeny pouze v angličtině. Sekce pro poskytovatele služeb je dostupná kompletně v angličtině.

Nový nástroj pro vyhledávání a srovnávání produktů

Návštěvníci mohou přímo na stránkách využít nástroj určený pro parametrické vyhledávání i pro porovnávání vybraných produktů a služeb. U srovnávaného zboží nástroj vypíše vedle sebe ve sloupcích některé parametry. Výpis srovnávaných parametrů je však poměrně úzký a nelze jej volitelně upravit.

Nový web je podle D-Linku navržený tak, aby byl snadno a intuitivně použitelný z mobilních zařízení, od chytrých telefonů až po tablety. Při prohlížení z Apple iPhone se však načítá stejná verze jako u desktopu, takže je pro navigaci a čtení obsahu nutné na stránce zoomovat a přesouvat se.

Výrobce uvádí, že obsah nové webové prezentace na www.dlink.cz bude do budoucna neustále rozšiřovat, a to především o materiály, jako jsou videa, podrobné návody řešící konkrétní situace, produktové listy a případové studie.

Mezi hlavní cíle našeho nového webu patří především posílení vztahů s existujícími partnery, zpřístupnění užitečných a přesných informací o jednotlivých produktech a službách zákazníkům a sdílení odborných znalostí i zkušeností, které jsme během uplynulých 27 let získali. Naše společnost se neustále rozvíjí a vytvoření globálně dostupného webového portálu je součástí posilování značky D-Link,“ uvedl v oznámení Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link pro Českou republiku a Slovensko.

Zdroj: D-Link, ChannelWorld
Úvodní foto: www.dlink.cz

Komentáře