CZC.cz otevírá kamenné pobočky v Chomutově, Prostějově a Trutnově

Do konce března rozšíří e-tailer CZC.cz svou síť partnerů na 28 kamenných poboček.

CZC.cz otevírá kamenné pobočky v Chomutově, Prostějově a TrutnověOd 25. 3. 2013 otevřeli partneři CZC.cz své pobočky v Chomutově, Prostějově a Trutnově. Nové pobočky mají přibýt i v dubnu a květnu.

Předposlední únorový den vznikly dvě nové partnerské pobočky v Lounech a v Havlíčkově Brodě. Obě prodejny si zachovaly původně poskytované služby nad rámec výdejen CZC.cz. Oba prodejní partneři CZC.cz mají nově otevřeno i v sobotu.

CZC.cz uvádí, že lounská pobočka nabízí například tisk fotek na počkání nebo výrobu razítek a vizitek. „Havlíčkobrodská prodejna poskytuje navíc vzdálenou správu a údržbu serverů nebo zápůjčky hardware a periférií,“ dodal v tiskovém oznámení marketingový ředitel CZC.cz Marek Šalanda.

V Trutnově se s CZC.cz partnersky spojil obchod Skycom. V Prostějově se do barev CZC.cz přemění tamní specialista na mobilní komunikaci Gama Mobil. V Chomutově najdou zákazníci pobočku v Blatenské ulici.

Nakupující mají o osobní odběry zájem, protože jsou bezplatné, mohou si zboží prohlédnout a hlavně si ho vyzvednou v čase, kdy jim to vyhovuje – třeba cestou z práce,“ uvádí Marek Šalanda a dodává, že cílem je mít pobočku v každém okresním a krajském městě.

Zdroj: CZC.cz

Úvodní foto: CZC.cz

Komentáře