Copytechnik Service KT, jako Canon Business Center, otevřel nové prostory

Canon CZ, výrobce v oblasti digitálního zpracování obrazu, oznámil otevření nových prostor svého největšího partnera na úrovni Canon Business Center společnosti Copytechnik service KT.

Copytechnik Service KT, jako Canon Business Center, otevřel nové prostorySlavnostní otevření sídla Copytechnik servis KT v Ostravě proběhlo 5. 3. 2013 za přítomnosti představitelů městského zastupitelstva a významných zákazníků.

Otevření nových prostor svého partnera přijeli podpořit také Ladislav Paleček, generální ředitel, Miloš Bejblík, marketingový ředitel a další zástupci společnosti Canon CZ.

Nová budova disponuje rozsáhlým servisním zázemím, skladovými a administrativními prostory. Součástí je také showroom a maloobchodní prodejna, kde si zákazníci mohou prohlédnout a vyzkoušet širokou paletu technologií společnosti Canon, od domácích inkoustových a laserových tiskáren a multifunkcí až po kancelářskou techniku nebo velkoformátové stroje,“ uvedl v Canon v oznámení novinky svého top partnera.

Nové sídlo společnosti Copytechnik service KT se nachází na adrese Blodkova 1585/13, v Ostravě-Hulvákách.

Certifikační úroveň Canon Business Center je určena akreditovaným partnerům, kteří se zaměřují na řešení s vysokou přidanou hodnotou v oblasti MFP, softwaru a profesionálních služeb a prodávají pouze produkty a řešení Canon.


Foto: Nová budova Copytechnik servis KT

Nová budova Copytechnik servis KT

Zdroj: Canon CZ

Úvodní foto: Canon

Komentáře