Computerworld.cz je plný novinek

Začátkem května proběhla rozsáhlá změna vzhledu webových stránek sesterského online deníku pro IT profesionály - webu Computerworld.cz. Přinášíme přehled změn, novinek a dalších zajímavostí.

Computerworld.cz je plný novinekNový web Computerworld.cz nyní splňuje podmínky responsivního designu, což znamená, že kromě přehlednějšího uspořádání došlo i ke sloučení verzí pro počítače a chytré telefony. Web je nyní uzpůsoben tak, aby se dal pohodlně prohlížet na libovolně velké ploše.

Nejdůležitější a nejzajímavější příspěvky dostaly nový prostor hned na začátku stránky, ke změně došlo i v náhledu na nejnovější příspěvky, který má nyní jednodušší a intuitivnější ovládání.

Novinkou je katalog aplikací pro podnikové správce IT. Obsahuje užitečné a zajímavé aplikace, které pomohou správcům při práci a které jsou k dispozici zdarma v plné nebo testovací verzi.

Začátkem tohoto roku Computerworld (stejně jako další weby IDG) otevřel digitální trafiku, kde jsou k dispozici elektronická vydání všech publikací z našeho vydavatelstv. Součástí trafiky je i aplikace pro operační systém Android, kterou najdete v obchodě Google Play. Naše publikace najdete i v nabídce e-vydavatelství Publero aEuromedia.

Výběr článků můžete sledovat i na naší stránce v sociální síti Facebooknebo Twitter. Můžete si také objednat týdenní přehled novinek, který vám automaticky dorazí do vaší e-mailové schránky. Objednat si ho můžete tady. Články můžete odebírat také pomocí kanálu RSS.

Zdroj: Computerworld.cz
Úvodní foto: Computerworld.cz

Komentáře