Comguard připravil nový školicí program

Společnost Comguard přichází s novým školicím programem věnovaným IT bezpečnosti. Je určen pro manažery, administrátory i pracovníky z veřejného sektoru. Jaká školení a kde nabízí?

Comguard připravil nový školicí programSpolečnost Comguard, která je distributorem bezpečnostních hardwarových i softwarových řešení, oznámila nový školící program, který zahrnuje vzdělávání manažerů, administrátorů i uživatelů v oblasti IT bezpečnosti.

Podle společnosti Comguard je program koncipován tak, že na IT bezpečnost „nahlíží nejen z čistě technické stránky, ale také jako na nedílnou součást a přidanou hodnotu byznys procesů,“ jak uvedla firma ve zprávě pro média.

Prvním okruh školení je určen pro manažery, kteří se díky těmto školením mají naučit řídit bezpečnost informací. Jedním z témat je například bezpečnost informací pro majitele a jednatele menších a středních firem. Školení se věnují také certifikaci ISO 27001, analýze rizik či eliminaci „nepřítele“ uvnitř firmy.

Druhý okruh školení je zaměřen na IT administrátory. Jednotlivá školení jsou věnována produktům a technologiím jako je VMware vSphere Essentials, Citrix XenApp, Microsoft Hyper-V, Microsoft Exchange nebo Microsoft SharePoint v souvislosti s jejich správou a zabezpečením.

Nový program nabízí IT administrátorům také školení k produktům McAfee. Comguard je jejich distributorem na českém trhu a zároveň je držitelem akreditace McAfee Authorized Training Provider, takže může poskytovat absolventům školení certifikace pro produkty McAfee.

Třetí okruh se zaměřuje na veřejný sektor. Obsahuje školení pro státní správu, zdravotnictví a školství. Zaměřuje se například na ochranu citlivých osobních údajů ve zdravotnictví.

Všechna školení probíhají v nové budově Školicího a kompetenčního centra společnosti Comguard na brněnské adrese Sochorova 38. Další informace případní zájemci naleznou na webové adrese http://www.cgict.cz.

Zdroj: Comguard
Úvodní foto: © Kobes - Fotolia.com

Komentáře