Citrix ocenil nejlepší české a slovenské partnery za rok 2012

Citrix na setkání s českými a slovenskými partnery ocenil ty nejlepší za rok 2012. Zároveň své stávající partnery seznámil s novým programem pro ně určeným.

Citrix ocenil nejlepší české a slovenské partnery za rok 2012Společnost Citrix na setkání se svými českými a slovenskými partnery ocenila ty nejlepší za rok 2012 z hlediska nejvyššího dosaženého obratu a nejlepšího pokrytí trhu.

Partnerem, který v roce 2012 dosáhl nejvyššího obratu, se stala česká společnost Orbit, která tak získala titul 2012 Highest revenue partner.

Ocenění za nejlepší pokrytí trhu si odnesli zástupci společnosti S&T. Ta se tak nyní může honosit titulem 2012 Best market coverage partner.

Nově bylo předáváno také ocenění za nejlepší partnerství v oblasti síťových a cloudových řešení. Premiérově udělovaný titul 2012 Best networking & cloud partner získala slovenská společnost PosAm.

Ocenění za Citrix předával D‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎etlev Knierim, regionální ředitel pro oblast východoevropskou oblast. Spolu s ním také Eva Koutná, channel manažerka východoevropského regionu. 

Součástí setkání s partnery bylo i představení nového partnerského programu. Citrix ve zprávě pro média uvádí, že širší veřejnost se o něm podrobnosti bude moci dozvědět 1. 5. 2013, kdy nový partnerský program vstupuje v platnost.

Obr.1: D‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎etlev Knierim (zcela vlevo) a Eva Koutná (zcela v pravo) z Citrixu se zástupci společnosti Orbit (zdroj: Citrix)

Orbit

Obr.2: D‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎etlev Knierim (zcela vlevo) a Eva Koutná (zcela v pravo) z Citrixu se zástupci společnosti S&T (zdroj: Citrix)

S&T

Obr.3: D‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎etlev Knierim (zcela vlevo) a Eva Koutná (zcela v pravo) z Citrixu se zástupcem společnosti PosAm (zdroj: Citrix)

PosAm

Zdroj: Citrix
Úvodní foto: Citrix

Komentáře