Canyon uvedl limitovanou Tattoo edici, partnery čekalo tetování, pivo, rock’n‘roll

Nizozemský výrobce stylového PC příslušenství Canyon po kolekcích Graffiti či Stripes uvádí novou limitovanou edici PC příslušenství s názvem Tattoo. Na jejím návrhu spolupracoval tatér světových hvězd. Více v galerii pod článkem.

Canyon uvedl limitovanou Tattoo edici, partnery čekalo tetování, pivo, rock’n‘roll
Pro spolupráci na návrzích této kolekce se společnosti Canyon podařilo získat slavného nizozemského tatéra Henka Schiffmachera, který tetoval například zpěvačku Lady Gaga či členy skupiny Red Hot Chilli Peppers.

Schiffmacher se rovněž osobně zúčastnil slavnostního uvedení edice Tattoo na český trh, které uspořádal výhradní distributor značky Canyon v Česku Asbis CZ

Baví nás dělat věci jinak, proto se snažíme přicházet s neotřelými nápady na design, který bude přinášet našim zákazníkům radost a dobrou náladu,“ uvedl při zahájení Ivo van Houten, brand manager značky Canyon.

Snažíme se vyhledávat ke spolupráci zajímavé osobnosti, jako je právě Henk Schiffmacher, kteří našim produktům dodávají duši,“ dodal van Houten.

Dominantním prvkem limitované edice Tattoo je usmívající se lebka, Schiffmacherova „značka“. 

Každý tatér by měl mít nějaký svůj podpis. Jméno Schiffmacher je ale dlouhé, tak jsem hledal nějaký jednoduchý motiv.  Kdysi jsem v Mexiku viděl krucifix, na kterém byla lebka s jedním trochu větším okem, a to mě inspirovalo k vytvoření mé vlastní variace na pirátskou vlajku,“ prozradil Henk Schiffmacher.

Na slavnostní uvedení v letenské restauraci Hell’s Bells, kam dorazilo zhruba 50 hostů, nechyběly vystavené vzorky Tattoo edice obsahující několik typů sluchátek, reproduktorů, myší, ale i batohů a tašek na notebook.

Obchodní manažeři společnosti Asbis CZ odpovídali na dotazy hostů, z nichž většina patří mezi zástupce českých resellerů.

Atmosféru rock’n’rollu a tetování doplnil i zábavný program – koncert rockové kapely Koma či pole dance vystoupení tetované tanečnice Kristýny Urbánkové. Hosté, kteří si netroufli na permanentní tetování od Henka Schiffmachera, si mohli nechat udělat smývatelné od odborníků z Hell.cz.

Zdroj: Asbis
Galerie

Úvodní foto: Asbis CZ

Komentáře