Canon přichází s akcí „Naše inkousty vás odmění“

Canon českým zákazníkům nabízí novou akci, kdy sbíráním čárových kódů ze značkových inkoustů lze získávat různé ceny nebo přispět na podporu českých národních parků.

Canon přichází s akcí „Naše inkousty vás odmění“Česká pobočka společnosti Canon přišla s novým bonusovým programem. „Naše inkousty vás odmění,“ zní jeho heslo. Zájemci mohou prostřednictvím sbírání čárových kódů z balení originálního inkoustového materiálu značky Canon získávat body.

Body poté bude možné vyměnit za různé ceny. Další možností využití bodů je finanční podpora českých národních parků skrze společnost Canon při „směnném kurzu“ 10 bodů za 20 Kč na podporu národních parků v České republice.  

Bonusový program je připraven jako dlouhodobý projekt bez předem plánovaného termínu ukončení. Akce platí pouze pro Českou republiku.

Více o novém bonusovém programu se zájemci mohou dočíst na webové adrese www.canon.cz/bonusprogram, kde jsou kompletní pravidla a podmínky akce společně s upřesněním produktů, na které se akce vztahuje.

Zdroj: Canon
Úvodní foto: Canon CZ & Canon Slovakia

Komentáře