Bakotech a Axence Software dohodly výhradní distribuci pro střední a východní Evropu

Skupina Bakotech podepsala distribuční smlouvu se společností Axence Software, která jí dává výhradní právo na distribuci a podporu těchto produktů v České republice, na Slovensku a v dalších zemích.

Bakotech a Axence Software dohodly výhradní distribuci pro střední a východní EvropuBakotech získal výhradní distribuci produktů Axence pro ČR, SR, Polsko, Ukrajinu, Rumunsko, Bulharsko, země SNS a Gruzii. Distributor bude mít v těchto zemích kromě podpory za úkol rozvoj partnerského kanálu.

Axence Software vyvíjí řešení pro správu IT infrastruktury. Partnerům má umožnit snížení doby nasazení monitorovacích systémů.

Hlavním produktem společnosti Axence Software je řešení nVision, které zajišťuje správu síťové infrastruktury libovolné velikosti. Obsahuje moduly pro mapování a monitoring sítě, seznam všech hardwarových a softwarových komponentů v síti, kontrolu činnosti uživatelů, ochranu před únikem dat a help desk.

Axence na svém webu uvádí mezi svými klienty firmy Nestlé, Puma, Siemens, NBC, Ernst &  Young, U.S. Airforce nebo YMCA.

Jako svého distibutora pro ČR má Axence na webu zalistovanou ještě společnost SciTech. České zastoupení Bakotechu zatím Axence do nabídky nezalistovalo.

Zdroj: Bakotech, Axence

Úvodní foto: Axence Software, Bakotech

Komentáře